Aquabot Bravo Top Acces

Kód: 587469--MAM-421847-
Značka: BAZENY-OBCHOD
ZDARMAZDARMA
22391 aquabot bravo top acces
35 486 Kč 29 327 Kč bez DPH
skladem do týdne

Detailní informace

Detailní popis produktu


Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot Bravo Top Acces

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot Bravo je špičkový model určený pro bazény všech tvarů o velikosti do 80 m2. Bravo  automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů.

Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. Bravo  vyčistí nejen dno, ale také stěny bazénu až po úroveň hladiny.

Robot Bravo  je vybaven programovatelnou řídící jednotkou s patentovaným systémem s inteligentním algoritmem AQUA SMART, který po nastavení parametrů a krátkém prověření bazénu zvolí nejvhodnější čistící cyklus pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Použití systému AQUA SMART zajistí rychlé a systematické čištění, úsporu energie a také prodlouží životnost vysavače díky nižšímu opotřebení všech částí.

Řídící jednotka umožňuje nastavit frekvenci čištění stěn a dna, velikost bazénu, délku čistícího cyklu a také signalizuje stav filtru. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne.

Bravo  má navíc dálkové rádiové řízení - robot může být dálkovým ovládáním řízen do těch míst bazénu, které vyžadují dodatečné čištění. Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. Hnací motor i motor čerpadla jsou kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti.

Technická specifikace:

    primární napětí 230V / 50Hz
    sekundární napětí 24V
    délka plovoucího kabelu 18 m
    doporučeno pro bazény do 80 m2 všech tvarů a povrchů
    programovatelná řídící jednotka s patentovaným systémem AQUA SMART
    doba čistícího cyklu 1,5 hodiny nebo 2 hodiny
    dálkové ovládání řízení
    opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů
    přefiltrovaný objem vody 17 m3/hod.
    maximální pracovní teplota 35 °C, minimální teplota 10 °C
    skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření
    dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu
    rozměry balení 51 x 51 x 53 cm
    hmotnost balení 20,6 kg

Obsah balení:

    Aquabot Bravo
    transformátor s dálkovým rádiovým řízením
    vozík

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více