Vířivka na zahradu nebo terasu

Vířivka vás udrží v kondici

Relax a wellness dnes standardně patří k běžnému životnímu stylu. Kdo z nás by neměl rád chvíle zaslouženého odpočinku, odolal vodní lázni a zároveň tryskové masáži, která blahodárně působí vaše unavená záda? 3in1, alias tři v jednom, přináší mobilní nebo statická vířivka, která vám může říkat „pane“.

Že to byl vždy váš sen a jen jste neměli odvahu si ji koupit? Báli se, že nezvládnete instalace a následnou údržbu? Pořízení vířivky není nijak složité. Stačí navštívit e-shop „Nářadí na zahradu“ a vybrat vířivou vanu podle velikosti, tvaru, materiálu a v neposlední řadě i ceny. V pohodlí vlastního domova můžete v klidu porovnat všechny technikálie a pečlivě si vybrat místo, kam vanu umístíte.

Mobilní nafukovací vířivky je možné provozovat v exteriérech i interiérech. Záleží jen na vás, kterou variantu preferujete. Vodu je možné ohřát až na příjemných 42 stupňů. Vany pojmou současně dvě až čtyři osoby a poskytnou vám uvolňující koupel s možnou masáží tryskami a okysličení perličkou.

Vyšší level pak představují luxusní vířivé vany smaltované s nerezovými tryskami, které umožňují polohování a vodní hydromasáž celého těla. Působení vodoléčby má výborný efekt na svalstvo, neurologické problémy a je nenahraditelné coby uvolňující masážní terapie. Investice do těchto typů van, tudíž dobré kondice vlastního těla a zdraví se jednoznačně vyplatí.

Blog

Zobrazit více

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení