Levné motorové pily

banner_pily

 

Je libo motorovou pilu nebo cirkulárku?

Každý pořádný chlap, který vlastní dům nebo chatu, se umí ohánět motorovou pilou. Řezací nástroj má široký potenciál využití a hodí se vždy, když je potřeba skácet strom nebo když je vhodné nakrátit dřevo do krbu. S motorovkou nešlápne vedle nikdo, kdo často a rád pracuje na zahradě s dřevinami všeho druhu.

Mezi nejčastěji vyhledávané nástroje patří benzínové motorové pily s ozubenou lištou. Díky zručnosti jejich uživatelů zvládne motorová pila desetinásobek práce oproti pile ruční. Motor pily může být poháněn i elektrickou energií nebo akumulátorem.

Elektrické a AKU pily jsou určeny zejména hobby aktivitám a kutilům. Přestože zvládnou obdobný výkon jako pily na benzín, ale jsou omezeny místem s přístupu k zásuvce a v případě „akumulačky“ zase časem, kdy baterie vydrží nabitá a provozuschopná.

 

E-shop „Nářadí na zahradu“ nabízí nadstandardní výběr všech možných druhů v závislosti na mnoha aspektech. Detailní informace a popis jsou uvedeny u každého zboží zvlášť. Za pozornost jistě stojí i specifická kolébková pila, neboli cirkulárka, která nesměla a nesmí chybět v žádné domácnosti. Stejně tak je vhodná i pro hotely, penziony, zemědělské usedlosti nebo cateringové firmy.

Blog

Zobrazit více

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení