Invertorová svářečka RURIS AS130FULL

Kód: AS130F2022--MAM-915957800-
Značka: Ruris
ZDARMAZDARMA
130602 invertorova svarecka ruris as130full
4 950 Kč 4 091 Kč bez DPH
Skladem

Jedná se o snadno ovladatelný svařovací stroj, vhodný jak pro hobby aktivity, tak pro poloprofesionální použití. Invertorový svařovací stroj RURIS AS130FULL s proudem 130Ah je kompaktní, lehké a přenosné svařovací zařízení, které dokáže provádět několik druhů svařování: MIG/MAG, LIFT TIG, MMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o snadno ovladatelný svařovací stroj, vhodný jak pro hobby aktivity, tak pro poloprofesionální použití.

Invertorový svařovací stroj RURIS AS130FULL s proudem 130Ah je kompaktní, lehké a přenosné svařovací zařízení, které dokáže provádět několik druhů svařování: MIG/MAG, LIFT TIG, MMA.

Více svařovacích technik

Svařování typu MIG/MAG

Ruris představuje řadu svařování drátem bez potřeby pomocné plynové láhve, takže uživatelé nemusí kupovat specializované láhve pro svařování drátem. Drát Ruris Flux je tedy možné použít v procesu svařování MIG/MAG bez potřeby použití plynové láhve. Drát Ruris FLUX poskytuje jednoduchou přepravu na staveništích nebo na dvorech, na farmách, kde se opravy provádějí vysoce kvalitním svařováním.

Při použití ochranných plynů lze použít několik typů pracovních plynů:

INERT plyn je plyn, který obsahuje helium, argon a dokáže svařovat neželezné materiály. Svar je typu MIG.

Plyn ACTIV je plyn, který obsahuje směsi oxidu uhličitého a jiných plynů a dokáže svařovat materiály, jako jsou standardní oceli a vysokolegované oceli. Svar je typu MAG.

Typ drátu použitý pro svářečku RURIS AS130FULL má průměr 0,8-1 mm.

Svařování LIFT TIG

Invertorová svářečka RURIS AS130FULL nabízí zákazníkům možnost zhotovovat vysoce přesné a kvalitní svary v režimu TIG, tedy se speciálními svařovacími tyčemi pro tento proces. Tento typ svařování se používá pro jemné svařování, kde je požadována nejvyšší kvalita svařování a přesnost a přístroje Ruris tuto možnost úspěšně nabízejí profesionály.

Pro použití svařovacího stroje RURIS AS130FULL je třeba zakoupit hořák TIG a speciální tyče.

Svařování typu MMA

Svářečka RURIS AS130FULL je určena pro svařování MMA (obalenou elektrodou) pro údržbářské a opravárenské práce. Ruris představuje řadu obloukového svařování (pro elektrody) invertorového typu MMA, s velkou stupnicí proudu, která má oproti konvenčnímu svařování s transformátorem výhodu v tom, že zařízení je ergonomické, snadno se přenáší a může poskytovat elektronické řízení intenzity proudu (intenzita pracovního proudu).

Svářečka RURIS AS130FULL dokáže pracovat s bazickými nebo rutilovými elektrodami o průměru 1,6 mm - 3,2 mm. Vyšší intenzita proudu znamená nepřetržité a delší používání při svařování, jakož i širší rozsah elektrod.

Elektrody Rutilové se používají hlavně pro nízkolegované oceli, pro svary vyžadující příjemný vzhled. Po vytvoření svarové housenky zůstává na svarovém povrchu struska, která se sama oddělí. Zároveň tyto elektrody nezanechávají stopy strusky nebo postříkání.

Elektrody Bázické se používají spíše pro vysokolegované oceli, ale také pro nízkolegované oceli (plechy, trubky) a po vytvoření svarové housenky zůstává na svarovém povrchu struska, kterou je třeba odstranit úderem kladiva. .

Tloušťku a typ oceli, která se má svařovat, pracovní rychlost (svařování), tloušťku svařovací elektrody je třeba zvolit podle intenzity proudu nabízené svářečkou Ruris pro vysokou odolnost vůči svařování materiálů.

Vícenásobné využití

Svářečka RURIS AS130FULL najde využití v domácnosti nebo poloprofesionální v autodílnách nebo na zemědělských farmách.

Efektivnost

Svářečka RURIS AS130FULL se vyznačuje účinností, úsporou energie, kompaktním, stabilním obloukem, vysokým napětím bez zatížení, dobrou schopností kompenzace síly a mnohonásobným využitím.

Možnost použití různých druhů materiálů

Svařovací stroj RURIS AS130FULL dokáže svařovat nerezavějící ocel, legovanou ocel, uhlíkovou ocel a jiné kovové materiály.

 

Parametry:
Napájecí napětí: 230 V
Frekvence: 50/60 Hz
Maximální výkon: MIG 3,2kVA, TIG 2,8kVA, MMA 2,8kVA
Napětí na prázdno: 56 V
Regulace svařovacího proudu: MIG 50-130A, TIG 10-120A, MMA 10-120A
Průměr elektrody: 1,6 - 3,2 mm
Třída izolace / ochrany: H / IP21S
Hmotnost: 7,0 kg
Příslušenství v ceně: svařovací maska, drátěné kladivo/kartáč, kleště na stůl, kleště na držák elektrod, 2,5 kg rutilových elektrod 2,5 mm, MIG hořák, svářecí drát RURIS flux 081, svářečská zástěra, svářečské rukavice

Doplňkové parametry

Kategorie: MULTIFUNKČNÍ SVÁŘEČKY
Hmotnost: 7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více