pila ocaska aku SHARE20V, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2000mAh
Kód: 8791820--MAM-511959979-
ZDARMAZDARMA
80852 pila ocaska aku share20v brushless 20v li ion 2000mah
Skladem
Detailní informace
Detailní popis produktu
  • snadné posunutí opěrky do vzdálenosti, která Vám usnadní řezání
  • systém pro rychlou a beznástrojovou výměnu pilových plátků
  • gumový antivibrační úchop snižuje množství vibrací
  • v závislosti na řezaném materiálu lze upravit předkmit
  • pokud chcete řezat směrem nahoru, můžete si otočit pilový list o 180°
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8791820.pdf
Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8791820.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: OCASOVÉ PILY
Hmotnost: 3.593 kg
EAN: 8595126985505
max. řezání hliníku: 25mm
značka: EXTOL INDUSTRIAL
max. řezání dřeva: 150mm
nabíjení baterie cca: 55min
zdvih: 25,4mm
hmotnost s baterií: 2,5kg
baterie: 20V Li-ion
kapacita baterie: 2000mAh
kmity: 0-3000/min
max. řezání oceli: 5mm