  • nejmodernější „brushless" motor
  • vybavena laserem, opěrkami, svěrkou
  • el. brzda
  • hliníková základna
  • odsávání pilin do pytlíku nebo vysavače
  • univerzální akumulátor SHARE20V
Manuál: https://static.madalbal.cz/manuals/8791826.pdf
Dokumentace: https://static.madalbal.cz/documents/8791826.pdf
Doplňkové parametry
Kategorie: POKOSOVÉ PILY
Hmotnost: 12.5 kg
EAN: 8595126993135
baterie: 20V Li-ion
extra: laser, el. brzda
hmotnost s baterií: 9,8kg
kapovací (svislý) řezný úhel: 90°– 45° (vlevo)
kotouč: 185×1x16mm, SK 1,8mm, T24
nabíjení baterie cca: 55min
otáčky: 3300/min
pokosový (vodorovný) řezný úhel: -45°/90°/+45° (vlevo/vpravo)
rozsah řezu při úhlu ±45°/45°: 35×105 mm
rozsah řezu při úhlu ±45°/90: 50×105 mm
rozsah řezu při úhlu 90°/45°: 35×210 mm
rozsah řezu při úhlu 90°/90°: 50×210 mm
výdrž baterie: 2000mAh: 110 řezů 50×50mm, 4000mAh: 220 řezů 50×50mm