Komunální vysavač listí OLYSSE OL18

Kód: ACZA0000OL18--MAM-25367-
Značka: AGRINOVA
ZDARMAZDARMA
vysavac listi olysse ol18 7
215 641 Kč 178 216 Kč bez DPH
Na dotaz

Vysavač listí OLYSSE OL18 je profesionální stroj, který vyniká kvalitou provedení a silou sání. Tyto vysavače jsou určeny především pro úklid parků, rozlehlých zahrad, sportovišť či hotelových a firemních areálů. Jejich hlavní předností je snadné zavěšení na korbu nákladního vozidla a vlastní výkonný motorový pohon. Jednoduše tak získáte pomocníka, který usnadní a urychlý práci se sběrem listí a dalšího zahradního odpadu. Odpad jednoduše vysáváte přímo na korbu nákladního vozidla.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysavač listí OLYSSE OL18 - Základní charakteristika

Vysavače listí OLYSSE OL18 je profesionální stroj vynikají kvalitou provedení a silou sání. Tyto vysavače jsou určeny především pro úklid parků, rozlehlých zahrad, sportovišť či hotelových a firemních areálů. Jejich hlavní předností je snadné zavěšení na korbu nákladního vozidla a vlastní výkonný motorový pohon. Jednoduše tak získáte pomocníka, který usnadní a urychlý práci se sběrem listí a dalšího zahradního odpadu. Odpad jednoduše vysáváte přímo na korbu nákladního vozidla.  

Vysavač listí OLYSSE OL18 - provedení stroje  

Základem tohoto vysavače listí je kvalitní profesionální dvouválcový motor o výkonu 18 HP řady Vanguard od firmy Briggs and Stratton. Tento motor pohání robustní, kovový, šestilopatkový rotor pro výkonné sání. Rotor je o průměru 400 mm a šíři lopatky 10 mm. Rotor je umístěn ve skříni lisované z kvalitního ocelového plechu. Tato skříň je dvouplášťová. Na skříň je připojena hadice o průměru 200 mm a délce 5 m, což zajišťuje dostatečnou dostupnost. Na "výfukové" straně je regulovatelná klapka pro směrování výhozové hmoty. Další výhodou tohoto modelu je otočný výhozový komín pro ještě lepší směrování výhozu sbírané hmoty. Ovládání tohoto Vysavače listí je opravdu jednoduché. Tento Vysavač listí splňuje nejpřísnější bezpečnostní limity.    

Doplňkové parametry

Kategorie: VYSAVAČE A FOUKAČE
Záruka: 2 roky
Motor: B&S Vanguard (18 HP) dvouválec
Objem vzduchu: 160 m3 / min
Hmotnost kg: 170 kg
Délka hadice: 5 m
Průměr hadice: 200 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více