KRISTALON

KRISTALON - ideální hnojivo s tradicí

logo_kristalon_megazahrada

Hnojiva řady Kristalon jsou krystalická, ve vodě zcela rozpustná hnojiva obsahující ve vyváženém poměru základní živiny – dusík, fosfor, draslík, hořčík – a ve snadno přijatelné chelátové formě mikroprvky – bór, molybden, mangan, železo, měď a zinek.

Společnost AGRO CS je výhradním prodejcem hnojiv KRISTALON pro český hobby trh. Tuzemský trh nabízí několik druhů Kristalonů, které se od sebe navzájem liší poměrem základních živin, což umožňuje uspokojit rozdílné nároky jednotlivých skupin rostlin. Při hnojení Kristalonem je do velké míry minimalizováno riziko přehnojení. Hnojiva Kristalon se na českém trhu objevila v roce 1996 a za tu dobu si získala plnou důvěru drobných zahrádkářů i profesionálních pěstitelů a stala se doslova nejoblíbenějšími hnojivy na českém trhu. Důkazem toho jsou i opakovaně získané zlaté medaile čtenářů časopisu Receptář (za rok 2010, 2011 a 2012).

ZA ÚSPĚCHEM KRISTALONU jsou přednosti shrnuté pod pojmy: ŽIVINY - VÝKON - CENA.

Výkonem se rozumí bohaté zastoupení základních živin včetně mikroprvků. Výkonem se rozumí i vydatnost. Z jednoho balení, které obsahuje 0,5 kg hnojiva, je možné připravit až 500 litrů kvalitního hnojiva! V tu chvíli se cena Kristalonu přestává zdát vyšší ve srovnání s jinými hnojivy. Hnojiva řady Kristalon obsahují živiny, které je rostlina schopná okamžitě a účinně využít. To se velmi rychle projeví na jejím vzhledu a růstu. Rostlina tak nemusí ztrácet svou sílu a vitalitu.

Žádné produkty značky KRISTALON nebyly nalezeny...

Blog

Zobrazit více