Neato Robotics

Poslání a historie výrobce Neato Robotics, Inc.

Neato Robotics se sídlem v Kalifornské Silicon Valley je úspěšná technoligická firma vyrábějící inteligentní, výkonné a kvalitní robotické vysavače se zastoupením a spokojenými zákazníky po celém světě od Norska po Austrálii. Ve všech částech světa pečlivě dbáme na kvalitní technické podpoře a zákaznické péči pro každého majitele robotického vysavače Neato.

Je to víc než tvrdá práce. Je to naše vášeň.

Neato Robotics se sídlem v Kalifornské Silicon Valley bylo založeno na myšlence, že je možné vyrábět roboty, kteří dokáží zvládnout domácí práce stejně inteligentně jako lidé. V Neato Lab, neúnavně pracují naši inženýři na vývoji robotů, které nelze nazývat hračkami, ale výkonnými čistícími stroji. Neato roboti nejen tvrdě pracují, ale jsou také chytřejší. Udělají všechnu špinavou práci za vás. Fakticky ani nemusíte být doma. Naším cílem je každého osvobodit od domácích prací a úklidu. Protože každý z nás má lepší a příjemnější věci na práci.  

Všechno to začalo na univerzitě

Joe Augenbraun, s inženýrským zázemím a s touhu začít robotickou společnost, se zapsal do programu magisterského studia na Stanford University. Neměl v hlavě specifický produkt nebo trh a pořád ještě hledal ten "skvělý nápad", když se potkal se spoluzakladateli Neato, JB Gomez a Linda Hirschhorn Pouliot.

JB se zkušenostmi s rozvojem podnikání a prodejem a se stejným zájmem o robotiku jako Joe. Linda chtěla využít své výrobní a produktové zkušenosti, pro založení firmy zaměřené na výrobky pro ženy. Tito tři se zúčastnili každoroční Stanfordské Entrepreneur’s Challenge (podnikatelská výzva), což vyžadovalo, aby vytvořil kompletní obchodní plán nového byznysu. Po měsících výzkumu, se rozhodli zaměřit na v té době nové odvětví robotických vysavačů.

To co viděli, se jim nelíbilo. Většina robotů na trhu používala softwarové algoritmy, které s nimi pohybovali téměř náhodně, čímž uklízeli zbytečně dlouho. Všichni tři věděli, že mohou vyvinout lepší řešení. Robota s inteligentním navigačním systémem používajícím lasery a kamery.
První Neato vysavač byl představen v roce 2010. Dnes je koncept inteligentního systému laserového navádění srdcem každého robotického vysavače Neato. A na celém světě pracuje stroj, vytvořený Joem a jeho spolužáky v rámci univerzitního projektu, tak usilovně, že si lidé mohou dopřát trochu více volného času...

Žádné produkty značky Neato Robotics nebyly nalezeny...
×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více