Zahrada pro děti

banner_deti

 

Proč děti milují zahrady?

Děti jsou radost, ale taky starost. Aby těch výchovných chvil, kdy musí být dítě vyhraněno do určitých mezí a dělá rodičům těžkou hlavu, bylo co nejméně, pomůže eliminovat zahradní zařízení, které je pro trávení volných chvil dětí určeno.

Zahrada je pro děti jako stvořená. Při pobytu na ní jsou na čerstvém vzduchu, mají dostatek prostoru k pohybu a nikam neutečou. Zahrada je bezpečnou zónou, na níž se mohou děti dosytosti vyřádit. A pokud k tomu navíc mají i herní prvky, jsou šťastné jako blechy.

Dominantou vaší „baby friendly“ zahrady by se mohlo stát dětské hřiště s průlezkami, skluzavkou nebo domečkem. Nejvýhodnějším materiálem pro tyto herní sestavy je kombinace dřeva a plastu. Na e-shopu „Nářadí pro zahradu“ si lze vybrat podle technických i cenových představ.

K vybavení moderní zahrady dnes bezesporu patří i trampolína, kterou mohou využívat děti i dospělí. Skákací zařízení jsou vyráběna v několika velikostech s ochrannou  vnitřní nebo vnější sítí. Děti trampolíny milují a velmi dobrým pomocníkem k odreagování a protáhnutí svalů poslouží i rodičům.

Při zařizování zahrady se nesmí zapomenout ani na dětská pískoviště, jež nikdy nevyjdou z módy a děti je ze všech doplňků preferují nejvíce a zahradní houpačky. Ty lze pořídit jako herní, ale i relax prvek do odpočinkové zóny.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více