Zahradní domky na nářadí

banner_altan

 

Zahradní domek pro Vaši zahradu

Co by byla zahrada bez zahradních domků? Ty slaví v posledních letech velký BOOM, a to zcela oprávněně. Zahradní domky slouží jako uložiště nářadí, azyl před špatným počasím, ale stejně tak jako místo pro gril, bar nebo jako odpočívárna.

Zahradní domek umí plnit sny a promění se ve vše, po čem budete toužit. Stačí pro něj najít jen to pravé využití. Můžete si v nich zřídit mini dílnu, dočasnou letní kuchyň, mobilní garáž pro kola a sportovní potřeby nebo sklad sezónních věcí, které vám doma zabírají zbytečně místo.

Domky lze pořídit z materiálu dřevo, plast a plech. Co do trvanlivosti, nejvíce odolný bude určitě domek plechový a plastový. Co do designu a ekologičnosti, nic nepředčí domek dřevěný. Na e-shopu „Nářadí na zahradu“ lze vybírat z nespočtu variací, které se liší jak rozměrem, tak designem a stylem zpracování.

Dřevěné domky mohou mít jednokřídlé nebo dvojkřídlé dveře, mohou mít okno, nebo být plnostěnné, mohou mít přístavek nebo být bez něj.  Z hlediska financí lze nejlevněji pořídit domy plechové, a to už v horizontu od 5 tisíc. Veškeré objekty jsou plně uzamykatelné, a proto do nich lze umístit i dražší věci, jako jsou sekačky, kola nebo mopedy.

Nároky na umístění objektu nejsou nijak přemrštěné. Stačí rovné zpevněné podlaží a budete moci začít s instalací. Velkou devízou všech domečků z e-shopu „Nářadí na zahradu“ je jejich stabilita a bezpečí. Domek vám na každé zahradě dodá pocit veškerého zázemí, které je vhodné mít po ruce.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více