Zahradní domky na nářadí

banner_altan

 

Zahradní domek pro Vaši zahradu

Co by byla zahrada bez zahradních domků? Ty slaví v posledních letech velký BOOM, a to zcela oprávněně. Zahradní domky slouží jako uložiště nářadí, azyl před špatným počasím, ale stejně tak jako místo pro gril, bar nebo jako odpočívárna.

Zahradní domek umí plnit sny a promění se ve vše, po čem budete toužit. Stačí pro něj najít jen to pravé využití. Můžete si v nich zřídit mini dílnu, dočasnou letní kuchyň, mobilní garáž pro kola a sportovní potřeby nebo sklad sezónních věcí, které vám doma zabírají zbytečně místo.

Domky lze pořídit z materiálu dřevo, plast a plech. Co do trvanlivosti, nejvíce odolný bude určitě domek plechový a plastový. Co do designu a ekologičnosti, nic nepředčí domek dřevěný. Na e-shopu „Nářadí na zahradu“ lze vybírat z nespočtu variací, které se liší jak rozměrem, tak designem a stylem zpracování.

Dřevěné domky mohou mít jednokřídlé nebo dvojkřídlé dveře, mohou mít okno, nebo být plnostěnné, mohou mít přístavek nebo být bez něj.  Z hlediska financí lze nejlevněji pořídit domy plechové, a to už v horizontu od 5 tisíc. Veškeré objekty jsou plně uzamykatelné, a proto do nich lze umístit i dražší věci, jako jsou sekačky, kola nebo mopedy.

Nároky na umístění objektu nejsou nijak přemrštěné. Stačí rovné zpevněné podlaží a budete moci začít s instalací. Velkou devízou všech domečků z e-shopu „Nářadí na zahradu“ je jejich stabilita a bezpečí. Domek vám na každé zahradě dodá pocit veškerého zázemí, které je vhodné mít po ruce.

Blog

Zobrazit více

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení