Zahradní traktory

banner_trakturky

 

Zahradní traktor pracuje za vás

Žijete v rodinném domě a máte k němu zahradu? Přestože vám teď nejspíš zbytek populace z paneláků nesmírně závidí, jen člověk realit znalý ví, jak je péče o zahradu náročná a že je třeba ji provádět systematicky a opakovaně. Bujná vegetace roste ze dne na den, a proto je třeba sekat, čistit od plevele a opět sekat. Práce s kosou, ruční sekačkou nebo křovinořezem je hodně náročná, proto nikdo nepohrdne strojem, který práci udělá za vás.

Dřinu se sečením trávy pomůže zvládnout zahradní traktor se sekací lištou. Travní traktůrky jsou nejlepší variantou, pokud chcete udržet vaši zeleň v kondici a velikosti a-la anglický trávník. Žací lišta se dá nastavit na požadovanou velikost a ideálním pomocníkem je i zadní výhoz nebo dokonce sběrací koš. Posečená tráva se „rozbije“ na miniaturní kousky a zůstává buď na zemi, kde je schopna se po pár dnech rozložit a zastat samohnojící funkci, nebo je posbírána do koše, který lze po naplnění pohodlně sejmout a jeho obsah uložit na kompost nebo bio kontejneru.

Zahradní traktor je investicí, která se vám mnohonásobně vrátí, protože člověku ušetří čas a potažmo i peníze. Na rozdíl od klasické sekačky má traktor další využití. Je možné za něj zapojit i vozík a rozšířit tak funkčnost o transportní úlohy. Zahradní traktory se vyrábějí ve variacích rider, zahradní traktory bez koše a zahradní traktory s košem. Stačí si jen vybrat druh, který vám bude nejvíc vyhovovat. Vybírejte podle velikosti zahrady, náročnosti terénu, vaší ochoty podílet se na práci a samozřejmě financí.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

Blog

Zobrazit více